Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний вокальний ансамбль «Береза»

Рік створення: 2001

 
Керівник: Валентина Розум  
Акомпаніатор : Вадим Баклан  
 

Інформація про колектив :

Ансамбль «Береза» створено при клубі ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» імені генерала Жирнова.

Репертуар ансамблю – це твори військово-патріотичної тематики, ліричні пісні композиторів – класиків, сучасні пісні та твори  духовного напрямку.

 Досягнення колективу :   

В 2011 році постановою колегії обласного управління культури і туризму облдержадміністрації колективу «Береза» присвоєно звання «народний аматорський ансамбль».

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 рік.

Ансамбль  впродовж останніх років є навчально-практичною базою для проходження практики студентів училища культури.

Ансамбль «Береза» – постійний учасник Всеукраїнських, обласних, міських  та клубних конкурсів, фестивалів, неодноразово був відзначений журі Дипломами, Грамотами та цінними подарунками..

Береза постійний учасник Всеукраїнського конкурсу військово- патріотичної пісні «Оберіг», де неодноразово отримував почесні дипломи лауреатів

Ансамбль «Береза» був учасником  Міжрегіонального фестивалю – конкурсу духовно – патріотичної пісні «Сонячні дзвони» , за що отримав III місце.

Колектив активно приймає участь у заходах та концертах, що проводяться у м. Херсоні та області, віддаючи глядачам все тепло своїх сердець.

Кожен виступ колектив, радує глядачів чимось особливим і яскравим .  Щира любов до української пісні, допомогає колективу ділитись з кожним своєю єнергією і талантом.