Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Ансамбль  народної пісні «Веселухи»

Рік створення: 1998

 
Керівник: Галина Кучерак
Акомпаніатор : Анатолій Москаленко  
 

Інформація про колектив:

Ансамбль «Веселухи» створено  при клубі ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури.  Першим керівником була Лариса Васильєва. На даний час керівником колективу є Галина Кучерак.

Учасники ансамблю – люди різного віку від 50 до 85 років, яких об’єднує любов до запальної народної пісні та музики, тому й відповідна назва – «Веселухи».

Основу репертуару складають українські та російські народні жартівливі, ліричні, обрядові пісні. Останній час з’явилися твори українських авторів, а також блок циганських пісень.

З перших днів існування колектив активно включився в творче життя Палацу культури, міста та області.

Досягнення колективу:

Ансамбль – постійний учасник міського фестивалю «Даруємо радість людям», «Свята Покрова над Тягинським пагорбом», нагороджений Дипломом Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».

Колектив веде активну концертну діяльність у м. Херсоні та області,міській геріатричній лікарні, в сільських Будинках культури.

Знають «Веселух» і на Полтавщині, де проходив Національний Сорочинський ярмарок. В 2013році, представивши на конкурсну програму пісню «Од Києва до Лубен»  та віночок українських народних пісень, ансамбль став переможцем, отримавши перше місце. Учасник ансамблю, читець-декламатор Іван Рудь,  був нагороджений Грамотою за участь у фестивалі гумору «Сміємося разом з Гоголем».    Колектив неодноразово був нагороджений Грамотами, Подяками, цінними подарунками.

Своїми виступами учасники ансамблю дарують радість та свою нестримну енергію нашим славним землякам.