Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Джазовий оркестр

Рік створення: 1993

Керівник: Заслужений працівник культури України Віталій Шаповаленко

Інформація про колектив:

Створення на базі обласного Палацу культури джазового оркестру стало справжньою подією в музичних  колах  Херсоншини.

Засновником та незмінним диригентом біг – бенду є Заслужений працівник культури України Віталій Шаповаленко,талановитий,відданий своїй справі,високопрофесійний джазмен.

До складу оркестру увійшли професійні джазові музиканти.

З перших днів існування оркестр голосно заявив про себе як колектив, гідний достойного місця серед кращих колективів України.

Досягнення колективу :

Репертуар джаз-бенду складають відомі джазові хіти,твори видатних джазових композиторів Америки та Європи, Латиноамериканських та вітчизняних композиторів у стилі  блюз ,  свінг , рок ,фьюжн, фанк та твори в афрокубинських ритмах.

Оркестр – учасник Міжнародних , Всеукраїнських та обласних джазових фестивалів: «Горизонти  джазу» (м.Кривий Ріг), до 100-річчя Л.Утьосова (м.Одеса), «Джаз над морем» (м.Скадовськ), «Джаз-диліжанс»(м.Черкаси),обласний джазовий фестиваль  «Сем-джаз»(м.Херсон),Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики «Амадеус»,фестиваль «Альфа Джаз Фест»(м.Львів),Перший Джазовий фест «В джазі тільки діти» та ін..

Окрім джазових фестивалів,джаз-бенд був учасником трьох Міжнародних фестивалів христіанської музики та трьох звітів творчих колективів Херсонської облості в м.Київі. За підсумками звітів оркестр обласного Палацу культури був названий в числі кращих колективів України. Духовий склад джазового оркестру забезпечує музичний супровід більшості заходів Палацу. Обласного та міського управління культури.

Саме біг-бендом  Палацу була записана фонограма до відомого мюзиклу «Хелло,Доллі» в постановці театру ім.Куліша.Ця співпраця була відзначена спеціальним призом на театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

В 2016 році колектив прийняв участь у виїзному концерті «Вітає сонячна Таврія!» до Дня народження міста Новогродівка, Донецької області.Керевник біг-бенду В.Шаповаленко нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

В 2017 році джазовий оркестр вітав бійців окремого батальйону морської піхоти «Барсуків»,м.Маріуполь Донецької області.

За високий художній рівень, виконавству майстерність та популяризацію джазової музики колектив неоднарозово нагороджувався Дипломами,Грамотами та Подяками.

За всю історію свого існування 25 років джазовий оркестр породив справжніх музикантів – талановитих виконавців і вокалістів. Тих, хто своїм неповторним звучанням змушував серце слухача битися швидше. Без них джаз в Херсонській області просто неможливо уявити.