Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний хор народної пісні «Дніпровські передзвони»Рік створення: 1975

Керівник та акомпаніатор : Анатолій МоскаленкоІнформація про колектив :

За вагомий внесок у розвиток української національної культури, високий художній рівень та виконавську майстерність постановою колегії  Херсонського обласного управління культури і туризму облдержадміністрації у 2003 році хору «Дніпровські передзвони» присвоєно звання «народний аматорський колектив».

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 рік

В репертуарі хору широко представлені народні українські, військово-патріотичні, авторські пісні та твори відомих композиторів і багатьох херсонських авторів.

Досягнення колективу :

Колектив приймає активну участь у міських, обласних культурно-мистецьких заходах. Дипломант Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг», неодноразовий лауреат і дипломант Міжрегіонального фестивалю хорового мистецтва «Чорнобаївський заспів», лауреат обласного фестивалю хорового мистецтва «Ветеранська хвиля», міського фестивалю «Даруємо людям радість», міського фестивалю «Золота осінь». Учасники хору неодноразово запрошувались для виступу на обласному радіо і телебаченні.

Хор «Дніпровські передзвони» – активний учасник обласних заходів до Дня Конституції  України, Дня Незалежності України та інших концертних програм.

Колектив співпрацює з організацією ветеранів воїнів – афганців, Центром позашкільної роботи Дніпровського району.

За  високий   професійний   та виконавський рівень колектив має численні Грамоти, Дипломи, Подяки та цінні подарунки.

Народна пісня у колективному виконанні виступає в ролі організатора в боротьбі за волю і незалежність України. Головним принципом  хору,  є глибока людяність, взаємоповага виконавців і диригента.

Артистичному обліку хору «Дніпровські передзвони»  відповідає глибока поетичність і задушевність.  Грандіозні музичні кульмінації, широта та  стихійність  виконання замінюються великою тонкістю живого почуття.