Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний ансамбль народної пісні «Херсонські молодички»


 
Рік створення: 1991

Керівник: Заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк

Акомпаніатор : Василь Тищенко

 

Інформація про колектив:

Чудовий ,яскравий незабутній співочий колектив …

В його репертуарі пісні народного звучання, автентичний фольклор, маловідомі українські народні пісні, а також пісні, записані в Херсонській області.

Вже багато років колективом керує Заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк-талановитий хормейстер та творча особистість, нагороджений почесною відзнакою Міністра культури України «За багаторічну плідну творчу працю в галузі культури»

Усі без винятку учасниці зайняті в репертуарі ансамблю, як солістки.

Досягнення колективу:

У 1994 році колектив став переможцем Всеукраїнського фестивалю художніх колективів профспілок України. Він єдиний представляв нашу область на заключному концерті переможців фестивалю в місті Києві на сцені Жовтневого Палацу.

В 1997 році ансамблю присвоєне почесне звання «народний самодіяльний».

У 1999 році колектив брав участь в урочистостях на честь 7-ї річниці Незалежності нашої Держави в Туреччині, в місті Стамбулі. Програма ансамблю була записана Стамбульською студією і транслювалася Національним телебаченням Туреччини.

У 1999 та 2001 роках «Херсонські молодички» приймали участь у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Херсонщини в Києві.

З 2007 року ансамбль працює при Херсонському обласному Палаці культури.

В 2007 та 2013 роках колектив став переможцем та лауреатом першої премії на обласному конкурсі вокальних ансамблів «Пісенна веселка Херсонщини» у м. Скадовську.

У вересні 2011 року колектив здійснив запис на Першому каналі українського телебачення в програмі народної артистки України Оксани Пекун «Musikfest».

В 2012 році ансамбль за запрошенням дирекції Першого національного каналу Українського телебачення брав участь в пісенному марафоні, що транслювався по багатьох каналах світу.

Колектив є постійним учасником культурно-мистецьких заходів міста та області, фольклорних дійств, святкових концертів.

Високу майстерність засвідчують численні Грамоти, Дипломи та Подяки.

Саме українська пісня дає народному ансамблю народної пісні «Херсонські молодички» свою життєдайну силу, глибоку народну мудрість, нев’янучу красу та всеперемагаючу любов народу нашого. Пісня є невід’ємною частиною духовного життя «Херсонські молодичок» і не залишає їх ні в радості, ні в смутку, вона крок за кроком слідує за ними від першої ноти…