Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний вокальний ансамбль «Береза»

Рік створення: 2001р.

Рік присвоєння звання «народний» колектив: 2011 р.

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 р.

Керівник: Валентина Розум 

Акомпаніатор : Анатолій Москаленко

Інформація:
Ансамбль «Береза» створено при клубі ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» імені генерала Жирнова. Коли вслухаєшся в їх тонкі, чисті та прозорі голоси — кожного разу відкриваєш по-новому звучання улюблених українських пісень, їх виступи надихають. В них все: ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, якась первісна гармонія і спокій. Тут немає пафосу і позірної риторичності. Їх голоси звучать плавно, без напруги і надмірності, але в них повно життєвої сили і крику душі. Репертуар ансамблю – це твори військово-патріотичної тематики, ліричні пісні композиторів – класиків, сучасні пісні та твори духовного напрямку. Вони – молоді, гарні, усміхнені повні сил та наснаги. Талановиті, а головне, натхненні нею – піснею. Хіба це не прекрасно?
Коли слухаєш їх пісні, то завжди наповнюєшся почуттям любові й… туги, немов наслідуючи символічні слова пісні «Запалю свічу», де любов і журба завжди поряд. Навіть веселі пісні у них звучить тужливо-сумно. У цих піснях —ансамбль емоційний, сильний, вольовий.

Досягнення:

В 2011 році постановою колегії обласного управління культури і туризму облдержадміністрації колективу «Береза» присвоєно звання «народний аматорський ансамбль».

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 рік.

Ансамбль  впродовж останніх років є навчально-практичною базою для проходження практики студентів училища культури.

Береза постійний учасник Всеукраїнського конкурсу військово- патріотичної пісні «Оберіг», де неодноразово отримував почесні дипломи лауреатів

Ансамбль «Береза» був учасником  Міжрегіонального фестивалю – конкурсу духовно – патріотичної пісні «Сонячні дзвони» , за що отримав III місце.

Колектив активно приймає участь у заходах та концертах, що проводяться у м. Херсоні та області, віддаючи глядачам все тепло своїх сердець.

– I- II фестивалях поважних людей «Золотий вік»;
– I- II фестивалях народної творчості «Пісенні барви осені» (в рамках фестивалю поважних людей «Золотий вік»)
– Перший та другий фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких груп   «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– Акція «Вальс Перемоги. «Ми йдемо на рекорд» (м. Херсон);
– Участь творчих колективів в I- ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина – Херсон – Україна» (м. Херсон);

Кожен виступ колектив, радує глядачів чимось особливим і яскравим.  Щира любов до української пісні, допомогає колективу ділитись з кожним своєю єнергією і талантом. «Ви любите ліричну українську пісню, тоді вам до нас» –закликає народний вокальний ансамбль Береза ”.