Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний хор народної пісні

«Дніпровські передзвони»

Рік створення: 1975р.

Рік присвоєння звання «народний» колектив : 2003 р.

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 р.

Керівник та акомпаніатор : Анатолій Москаленко

Інформація:

Артистичному обліку хору «Дніпровські передзвони» відповідає глибока поетичність і задушевність. Грандіозні музичні кульмінації, широта та стихійність виконання замінюються великою тонкістю живого почуття.

Різноманітний репертуар від жартівливих пісень до сумних, слова яких проникають в найпотаємніші куточки серця, викликають шквал почуттів та емоцій не лишаючи байдужим жодного слухача .  

Цікава і багата географія хорового колективу. У пам’яті хористів назавжди залишаться виступи не лише у стінах  свого Палацу, у своємо місті а й сусідніх районах.  І скрізь він залишав про себе найкращі враження. Десятки  аматорів сцени, отримують чудову практику і теорію співу, будучи учасниками народного хору народної пісні  «Дніпровські передзвони».

За вагомий внесок у розвиток української національної культури, високий художній рівень та виконавську майстерність постановою колегії Херсонського обласного управління культури і туризму облдержадміністрації у 2003 році хору «Дніпровські передзвони» присвоєно звання «народний колектив».
Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 рік
В репертуарі хору широко представлені народні українські, військово-патріотичні, авторські пісні та твори відомих композиторів і багатьох херсонських авторів.
Колектив приймає активну участь у міських, обласних культурно-мистецьких заходах.
Хор «Дніпровські передзвони» – активний учасник обласних заходів до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та інших концертних програм.
Колектив співпрацює з організацією ветеранів воїнів – афганців, Центром позашкільної роботи Дніпровського району.
За високий професійний та виконавський рівень колектив має численні Грамоти, Дипломи, Подяки та цінні подарунки.
Народна пісня у колективному виконанні виступає в ролі організатора в боротьбі за волю і незалежність України. Головним принципом хору, є глибока людяність, взаємоповага виконавців і керівника.

Досягнення:

Колектив приймає активну участь у міських, обласних культурно-мистецьких заходах. Дипломант Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг», неодноразовий лауреат і дипломант Міжрегіонального фестивалю хорового мистецтва «Чорнобаївський заспів», лауреат обласного фестивалю хорового мистецтва «Ветеранська хвиля», міського фестивалю «Даруємо людям радість», міського фестивалю «Золота осінь». Учасники хору неодноразово запрошувались для виступу на обласному радіо і телебаченні.

Хор «Дніпровські передзвони» – активний учасник обласних заходів до Дня Конституції  України, Дня Незалежності України та інших концертних програм.

Колектив співпрацює з організацією ветеранів воїнів – афганців, Центром позашкільної роботи Дніпровського району.

Приймає активну участь у фестивальному русі України:

– I-II фестиваль поважних людей «Золотий вік»;
– I-II фестиваль народної творчості «Пісенні барви осені» (в рамках фестивалю поважних людей «Золотий вік»)  
– обласному відкритому конкурсі «Єднаймо ритм сердець» (с. Чорнобаївка);
-Перший фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких груп
– «Різдвяний дзвін» (м. Херсон);
– Другий фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких гру   «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– XXII Регіональному фестивалі хорового виконавства «Чорнобаївський заспів»  (с. Чорнобаївка);
– Участь солістки народного хору народної пісні «Дніпровські передзвони» Т. Дудкіної  у  III відкритому конкурсіестивалі «Відлуння душі» до дня народження Н. Коломієць (с. Залізний Порт);
– у заключному турі конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» (м. Херсон ( «Дніпровські передзвони» II місце у номінації «Пісня –ветеран» )
– Aкція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);
– I- ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина – Херсон – Україна» (м. Херсон);
– Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Країна талантів» (Диплом «Гран Прі»,
– Подяка «Найяскравіша особистість») солістка хору-Тетяна Дудкіна.

За  високий   професійний   та виконавський рівень колектив має численні Грамоти, Дипломи, Подяки та цінні подарунки.

Артистичному обліку хору «Дніпровські передзвони»  відповідає глибока поетичність і задушевність.  Грандіозні музичні кульмінації, широта та  стихійність  виконання замінюються великою тонкістю живого почуття. Головним принципом  хору,  є глибока людяність, взаємоповага виконавців і диригента.