Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Джазовий оркестр

Рік створення: 1993

Керівник: Гекало Дмитро 

Інформація :

 Джазовий оркестр зачаровує своєю музикою та невичерпним джерелом натхнення. Музиканти демонструють  багатогранну , колективну естетику джазу! За всю історію свого існування  джазовий оркестр породив справжніх музикантів – талановитих виконавців і вокалістів. Тих, хто своїм неповторним звучанням змушував серце слухача битися швидше. Без них джаз в Херсонській області просто неможливо уявити.

Джазовий оркестр своїми виступам   по-справжньому запалюэ  глядачів! Їх музика – зухвала, багата, невичерпна, винахідлива.

Вергілій сказав що: «Люди – як музичні інструменти: їх звучання залежить від того, хто до них торкається.» Талановиті руки бенд-лідера Шаповаленко з просто талановитих музикантів зробили талановитих і яскравих,  пристрасних, винахідливих, віртуозних джаз-менів.

 Хтось любить джаз, хтось слухає джаз, хтось вчиться грати джаз, а хтось присвятив йому життя.

«Говорити про музику все одно, що танцювати про архітектуру.» Додамо тільки, по аналогії з іншим відомим висловом, – «час, проведений в джазі, в рахунок життя не йде.» А по сему, слухаємо джаз і живемо!

Під змахом руки талановитого диригента – музиканти грають, як БОГИ.

Досягнення: Репертуар джаз-бенду складають відомі джазові хіти,твори видатних джазових композиторів Америки та Європи, Латиноамериканських та вітчизняних композиторів у стилі  блюз,  свінг, рок, фьюжн, фанк та твори в афрокубинських ритмах.

Оркестр – учасник Міжнародних , Всеукраїнських та обласних джазових фестивалів: «Горизонти  джазу» (м.Кривий Ріг), до 100-річчя Л.Утьосова (м.Одеса), «Джаз над морем» (м.Скадовськ), «Джаз-диліжанс»(м.Черкаси),обласний джазовий фестиваль  «Сем-джаз»(м.Херсон),Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики «Амадеус»,фестиваль «Альфа Джаз Фест»(м.Львів),Перший Джазовий фест «В джазі тільки діти» та ін..

Окрім джазових фестивалів,джаз-бенд був учасником трьох Міжнародних фестивалів христіанської музики та трьох звітів творчих колективів Херсонської облості в м.Київі. За підсумками звітів оркестр обласного Палацу культури був названий в числі кращих колективів України. Духовий склад джазового оркестру забезпечує музичний супровід більшості заходів Палацу. Обласного та міського управління культури.

Саме біг-бендом  Палацу була записана фонограма до відомого мюзиклу «Хелло,Доллі» в постановці театру ім.Куліша.Ця співпраця була відзначена спеціальним призом на театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

В 2016 році колектив прийняв участь у виїзному концерті «Вітає сонячна Таврія!» до Дня народження міста Новогродівка, Донецької області.Керевник біг-бенду В.Шаповаленко нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

В 2017 році джазовий оркестр вітав бійців окремого батальйону морської піхоти «Барсуків»,м.Маріуполь Донецької області.

– I-II фестиваль поважних людей «Золотий вік»;
– I-II фестиваль народної творчості «Пісенні барви осені».
– I-ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина –  Херсон – Україна» (м. Херсон);
– фестивалі камерної та симфонічної музики «Amadeus» (м. Херсон);
– у фестивалі камерної та симфонічної музики «Джаз над морем» (м. Скадовськ, Херсонська обл.);
– Aкція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);
– у Всеукраїнському  ХІХ фестивалі «Джаз над морем – 2019» (м. Скадовськ);
– у  III відкритому  міському дитячому фестивалі-конкурсі “В джазі тільки діти” (м. Херсон);
– Перший та Другий фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких гру   «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);

За високий художній рівень, виконавству майстерність та популяризацію джазової музики колектив неоднарозово нагороджувався Дипломами,Грамотами та Подяками.

ОПЛЕСКИ МАЕСТРО, ВІВАТ МУЗИКАНТИ, БРАВО ДЖАЗ!!!