Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Народний ансамбль народної пісні

     «Херсонські молодички» 

Чудовий ,яскравий незабутній співочий колектив …

Рік створення: 1991

Рік присвоєння звання народний колектив : 1997 р.

Останнє підтвердження звання «народний»: 2018 р.

Керівник: Заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк

Акомпаніатор : Василь Тищенко

Інформація :


Народний ансамбль народної пісні -«Херсонські молодички»  краса і гордість національного вокального- мистецтва. Прагнення і вміння всіх без винятку учасників цього прославленого колективу узгоджувати свою творчість зі співочими традиціями українського народу, незгасиме бажання служити йому своїм мистецтвом створює «Херсонмським молодичкам» добру славу, не дозволяє зупинятись на досягнутому, допомагає підкоряти все нові й нові мистецькі вершини. Ансамбль є істинним носієм найкращих традицій колективного співу. … Репертуар – найважливіший засіб творчого життя колективу, це його обличчя, його візитка.
Колектив є високим еталоном в ставленні до музичнопоетичного  матеріалу, зберігає мовнодіалектні особливості і музичну специфіку кожного твору, який входить до надзвичайно багатого репертуару ансамблю

Народний ансамбль народної пісні «Херсонські молодички»  визначає високий рівень української музичнї культури, продовжує вражати своєю творчою самобутністю, оригінальним звучанням, яскравими костюмами, цікавими типажами артистів. Ансамбль має своє неповторне обличчя, оригінальну виконавчу манеру. «Херсонські молодички»- колектив, який   по праву вважаючись одним із провідних мистецьких колективів Херсонщини!

Досягнення :

У 1994 році колектив став переможцем Всеукраїнського фестивалю художніх колективів профспілок України. Він єдиний представляв нашу область на заключному концерті переможців фестивалю в місті Києві на сцені Жовтневого Палацу.В 1997 році ансамблю присвоєне почесне звання «народний самодіяльний».У 1999 році колектив брав участь в урочистостях на честь 7-ї річниці Незалежності нашої Держави в Туреччині, в місті Стамбулі. Програма ансамблю була записана Стамбульською студією і транслювалася Національним телебаченням Туреччини.У 1999 та 2001 роках «Херсонські молодички» приймали участь у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Херсонщини в Києві.З 2007 року ансамбль працює при Херсонському обласному Палаці культури.

В 2007 та 2013 роках колектив став переможцем та лауреатом першої премії на обласному конкурсі вокальних ансамблів «Пісенна веселка Херсонщини» у м. Скадовську.

У вересні 2011 року колектив здійснив запис на Першому каналі українського телебачення в програмі народної артистки України Оксани Пекун «Musikfest».

В 2012 році ансамбль за запрошенням дирекції Першого національного каналу Українського телебачення брав участь в пісенному марафоні, що транслювався по багатьох каналах світу.

Колектив активний учасник фестивального руху України.

– I-II фестиваль поважних людей «Золотий вік»;
– I-II фестиваль народної творчості «Пісенні барви осені».  
– Перший та другий фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких груп  «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– у відкритому міському фестивалі-конкурсі «Пісенні перлини ветеранських колективів художньої самодіяльності»
– Першому   в Херсонській області  «Фестивалі Юшки» (с. Кізомис, Херсонська обл.)
– Aкція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);
– I-ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина – Херсон – Україна» (м. Херсон);

Колектив є постійним учасником культурно-мистецьких заходів міста та області, фольклорних дійств, святкових концертів.

Високу майстерність засвідчують численні Грамоти, Дипломи та Подяки.

Саме українська пісня дає народному ансамблю народної пісні «Херсонські молодички» свою життєдайну силу, глибоку народну мудрість, нев’янучу красу та всеперемагаючу любов народу нашого. Пісня є невід’ємною частиною духовного життя «Херсонські молодичок» і не залишає їх ні в радості, ні в смутку, вона крок за кроком слідує за ними від першої ноти…