Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Хор народної пісні «Співочі барви»

Рік створення: 1983

Керівник: Людмила Курченко

 

Концертмейстер: Павло Панченко

 

Інформація:

 Сильний  і в той же час ніжний  спів, наповнює душі слухачів чудодійною красою мелодії і вони, потрапивши в «полон» слів і музики, розчиняються в ній, отримуючи безмежну насолоду.               

Сьогодні хоровий колектив є дружнім, згуртованим, оптимістично налаштованим.

 Колектив хору продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що й дійсно пісня для них – це життя. Яскраве та насичене життя, наповнене морем приємних подій та моментів.

 Різноманітний, багатогранний репертуар колективу – українські народні пісні патріотичного змісту, ліричні, жартівливі, обрядові, побутові та пісні херсонських композиторів, який постійно оновлюється. Останнім часом з’явилися твори без супроводу, пісні на слова Тараса Шевченка та військово – патріотичні пісні українських композиторів.
Вік – не вирок, в котре підтвердили вони. Блискучий гумор, артистичний талант, юнацький блиск в очах довів це з лишком.Веселі, енергійні, талановиті та жваві – все це про наш хор.Вони навіть молоді зможуть втерти носа. Ось з кого потрібно брати приклад! Ні обставини, ні сила стереотипів, пов’язаних з віком, не здатні побороти їх бажання радіти кожному новому дню.

 

Досягнення :

Учасники хору  приймали участь в обласному фестивалі – конкурсі «Опалені війною», міському фестивалі народної творчості «Даруємо радість людям» та багато інших. Неодноразово нагороджені Дипломами, Грамотами, Подяками та цінними подарунками.

За участь у Всеукраїнському  конкурсі-фестивалі військово-патріотичної творчості «Оберіг», м.Херсон хор отримав  Диплом в номінації «Пісня – ветеран».

В 2017 році колектив приймав участь у Першому фестивалі поважних людей «Золотий вік»,  Першому фестивалі театрально – різдвяних вертепів та колядницьких груп «Різдвяний дзвін» , нагороджений  Дипломи.

– I- II фестивалях поважних людей «Золотий вік»;
– Перший та другий фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких гру   «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– Відкритий міський фестиваль-конкурсс «Пісенні перлини ветеранських колективів художньої самодіяльності»
– В Етно фестивалі – конкурсі авторської поезії, музики та співу , народного автентичного мистецтва «Птаха» (м. Херсон) номінація Гран – при «Золота птаха» та два Дипломи I ступеню;
– Акція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);
– I- ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина – Херсон – Україна» (м. Херсон);
– I- II фестивалях народної творчості «Пісенні барви осені» (в рамках першого та другого   фестивалю поважних людей «Золотий вік») 
– Фестиваль «Зоряниця»

Дивовижна здатність хору народної пісні «Співочі барви» з будь-якого, самого здавалося-би буденного концерту-зробити справжнє свято!