Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Ансамбль народної пісні «Таврійська родина»

Рік створення: 2013

Керівник колективу: Людмила Захарська

 

 

Акомпаніатор: Василь Захарський

Інформація :

«Співайте люди і молодість назавжди поселитися в ваших душах.» Саме ці слова можно назвати девізом ансамблю народної пісні «Таврійська родина».
В пісенному репертуарі ансамблю переважно українські народні, жартівливі та ліричні пісні, патріотичної тематики, колядки та щедрівки, пісні на слова Тараса Шевченка. Незважаючи на похилий вік, учасники ансамблю ведуть активне громадське та мистецьке життя. Завдяки працьовитості та ретельному пошуку нових творів, репертуар колективу поповнюється старовинними народними піснями і творами українських сучасних композиторів. Учасники ансамблю «Таврійська родина» працюють над збереженням українських народних традицій, пропагують патріотичне виховання серед молоді, заряджають глядачів запальною енергією, оптимізмом. В колективі підтримуються товариські стосунки, відповідальність та взаємоповага. Учасники ансамблю співають світло, емоційно-проникливо, неповторно, самобутньо, талановито!

Досягнення :

Учасники ансамблю «Таврійська родина» приймають участь у заходах обласного Палацу культури, міста та області. Колектив запрошують виступати в школах, бібліотеках, дитсадках, на відкритих майданчиках. Ансамбль- частий гість обласного шпиталю для інвалідів, міської геріатричної лікарні, постійний учасник святкових концертів з нагоди Дня визволення міста Херсона, Дня Перемоги.

– I- II фестивалях поважних людей «Золотий вік»;
– I- II фестивалях народної творчості «Пісенні барви осені» (в рамках першого та другого   фестивалю поважних людей «Золотий вік»)  
– в I- ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина –  Херсон – Україна» (м. Херсон);
– Польсько – українському фестивалі (м. Південноукраїнськ, Миколаївська обл.);
– Перший Другий  фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких груп  «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– відкритому міському фестивалі-конкурсі «Пісенні перлини ветеранських колективів художньої самодіяльності»
– Акція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);

«Ми робимо це, як вміємо і як відчуваємо, головне –щиро! Українська пісня-священна. Вона є невидимим містком до людяності.»