Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

 

Рік створення: 1998

Керівник: Галина Кучерак          

 

Акомпаніатор: Василь Захарський

 

Інформація:
Своїми виступами учасники ансамблю дарують радість та свою нестримну енергію нашим славним землякам.
Ансамбль «Веселухи» створено при клубі ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури.

Учасники ансамблю – люди різного віку від 50 до 85 років, яких об’єднує любов до запальної народної пісні та музики, тому й відповідна назва – «Веселухи», невгамовні, активні, непосидючі.
Основу репертуару складають українські народні жартівливі, ліричні, обрядові пісні.
З перших днів існування колектив активно включився в творче життя Палацу культури, міста та області.
Ансамбль – постійний учасник фестивалів та конкурсів.
Знають «Веселух» не лише в Херсоні, а і в Україні.
Пісня в житті учасників посідає велике місце, адже їй присвячено багато років життя. Музика з їх серця ніколи не зникне, вони мріють щоб наша українська пісня не зникла і жила вічно! Вони співають всюди, вважають що за давньою українською традицією, всі свята – особливо великі, треба відзначати серед друзів. А якщо в один день їх кілька і всі вони визначні – тож друзями стають всі херсонці, а сценою будь-яка точка міста. Так, в День захисника України, День Українського козацтва ,Покрови Пречистої Богородиці, «Веселухи» співали на вулиці Суворова, потім піснею проводжали та зустрічали гостей на залізничному вокзалі, а потім дарували гарний настрій всім, катаючись в тролейбусі вулицями міста, (добре пенсійні посвідчення не забули). Як, говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», наша Херсонська громада з задоволенням підспівувала «Веселухам»!

Досягнення :

Ансамбль – постійний учасник міського фестивалю «Даруємо радість людям», «Свята Покрова над Тягинським пагорбом», нагороджений Дипломом Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».

Колектив веде активну концертну діяльність у м. Херсоні та області,міській геріатричній лікарні, в сільських Будинках культури.

– Знають «Веселух» і на Полтавщині, де проходив Національний Сорочинський ярмарок. В 2013році, представивши на конкурсну програму пісню «Од Києва до Лубен» та віночок українських народних пісень, ансамбль став переможцем, отримавши перше місце. Учасник ансамблю, читець-декламатор Іван Рудь,  був  нагороджений Грамотою за участь у фестивалі гумору «Сміємося разом з Гоголем».  Участь ансамблю народної пісні «Веселухи» у
– Всеукраїнському благодійному фестивалі народної творчості «Купальські зорі» (м. Гола Пристань);
– I- II фестивалях поважних людей «Золотий вік»;
– I- II фестивалях народної творчості «Пісенні барви осені» (в рамках першого та другого  фестивалю поважних людей «Золотий вік»)  
– II відкритому пісенному фестивалі авторської пісні «Приазовська хвиля», м. Генічеськ, Диплом.
– відкритому міському фестивалі-конкурсі «Пісенні перлини ветеранських колективів художньої самодіяльності»
– Першому та другому фестиваль театрально – вертепного дійства та колядницьких гру   «Різдвяний дзвін»  (м. Херсон);
– Aкція «Вальс Перемоги. Ми йдемо на рекорд (м. Херсон);
– I-ІІ-му сімейному фестивалі «Матуся – Родина – Херсон – Україна» (м. Херсон);

Колектив неодноразово був нагороджений Грамотами, Подяками, цінними подарунками.

Своїми виступами учасники ансамблю дарують радість та свою нестримну енергію нашим славним землякам. Молодість не вік. Молодість – це стан душі. І вони завжди залишаються молодими!