Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

«До Вас із піснею»

Звітний концерт хору народної пісні  «Наша пісня»

    Кожного року підсумком плідної роботи творчих колективів Обласного Палацу культури є проведення звітних концертів.  14 вересня 2020 року  прозвітували про свою роботу хор народної пісні «Наша пісня»  (Керівник та акомпаніатор талановитий Павло Панченко). Аматори сцени гостинно запросили у чарівний світ української пісні, танцю,  просто у бездонний світ  мистецтва. 

    Концертна програма під назвою «До Вас із піснею» зачарувала, як хоровими так і сольними вокальними номерами. Своїм сольним виконанням пісень, мелодійними голосами радували :

-Лідія  Вовченко;

– Валентина  Вороненко ;

– Людмила Любенко;

– Ніна  Гришко;

– Віра  Крохмаленко;

– Валентина  Мак.

    Програма була яскравою і різноманітною. Кожен виступ, як квітка, вплітався в загальний віночок, що розквітнув різнобарв’ям під час концерту. Класичні твори херсонських авторів, українські народні пісні ,  композиції солістів та потужне хорове звучання створили атмосферу загального свята. Приємно відзначити, що з кожним роком відчувається творчий зріст колективу. Все це говорить про те, що звітний концерт хору народної пісні «Наша пісня» відбувся на високому культурному рівні і став значною мистецькою подією у житті нашого міста!