Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Хочемо поділитися сьогодні з вами своїми враженнями, розповісти і показати вам дуже талановитих виконавців. Їх можна сміливо назвати одним з найбільш досвідчених, авторитетних і при цьому абсолютно нетрафаретних творчих колективів. Багато років ми задавалися питанням – в чому головний секрет унікальної парадоксальності невтомної енергії «Берегині», незвичайному творчому, невгамовному потенціалу її керівника-Катерини Логвиновській, як цій акуратній, елегантній і при всьому, вимогливій і надзвичайно сміливій жінці, будучи винятковим виконавцем всіх необхідних музичних правил, довгі роки вдається залишатися чи не єдиним креативним новатором і безумовним законодавцем нового і самобутнього стилю в своїй благородній професії ?! А головне – чому Їй, що відбулася як творча особистість і самодостатня  людина, лауреату величезного числа премій і нагород, до цих пір не сидиться на місці і категорично не хочеться спокійно спочивати на лаврах?

Щиро віримо, що цей матеріал допоможе сьогодні відповісти на ці та багато інших цікавих питаннь …

Слухаючи концерт приголомшливого колективу- чітко розумієш-українська народна пісня дає можливість людині проявити свою індивідуальність, реалізувати свою «особливість» , представити своє унікальне бачення світу і свій внутрішній світ. Воно дозволяє стерти бар’єри між людьми. Пісні «Берегині» -це цілий світ, повний спілкування, радості, нових друзів. Це ще й можливість бути корисним комусь, хто так потребує дружби, тепла спілкування, радості життя. Ясна річ, що музичні смаки у всіх нас дуже різні, і щось, що подобається нам, може не подобатися вам. Але даний вид музики можливо на перший погляд-найпростіший, такий всім доступний і тому здається, що будь-хто може так заспівати, пісня-то «народна», але … коли слухаєш «Берегиню» точно переконуєшся-народна пісня-це доступно і неймовірно складно! Гармонійне поєднання української природи і культури народу, природна краса дівчини, а вони коли співають неймовірно молоді та навіть звабливі- Поліна АВРАМЕНКО, Ольга ПУШКАР, Наталя ПАНОВА, Любов БОНДАРЕНКО, Тетяна ПОЛІЩУК, Ольга КОНОНОВА, Тетяна НЕМЧЕНКО, Катерина ЛОГВИНОВСЬКА , Тетяна КАБУЛОВА і всі в українському костюмі і музика, музика, музика …

Дівчата ще й тому такі гарні, що поруч незмінно, 25 років постійно-ВІН, творчий лідер, новатор, професіонал, багатогранний і тонкий вокаліст, неперевершений музикант і геніальний педагог -Микола Логвиновський … «Все, що ти робиш – ти робиш для себе!» – стверджує Микола Андрійович. Робиш для себе, а радість отримують сотні людей. Про «Берегиню» можна розповідати цілодобово, не зупиняючись і захлинаючись, але набагато краще їх почути, почути і назавжди закохатися в українську пісню, в творчу душу, в енергію і самобутність … Наша «Берегиня» і є сама Україна!