Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ Вітає керівника народного ансамблю народної пісні «Херсонські молодички» В`ячеслава ГРЕБЕНЮКА

23 листопада 2021 року в Україні

лише одне справді грандіозне свято-ЮВІЛЕЙ

Заслуженого працівника культури України

В’ячеслава Дмитровича ГРЕБЕНЮКА

Здається, людство навмисно залишило цей день для В’ячеслава Дмитровича і це багато про що говорить! Писати про людину такого масштабу неймовірно почесно і дуже важко.

Хто ВІН – людина, музикант, диригент-хормейстер, музично – громадський діяч, заступник Голови правління Всеукраїнської національної музичної спілки, дослідник історії музичного та театрального мистецтва на Херсонщині, Заслужений працівник культури України, колекціонер, книголюб, член ХДКДК «Кобзар», керівник народного ансамблю народної пісні «Херсонські молодички» … І це далеко не все!

В нашому сірому щоденному житті, у взаємній боротьбі, змаганнях і ненависті, у хаосі суперечних інтересів живе людина, яка пронизана любов’ю до музики, до пісні, до культури, людина не байдужа та щира на віддачу. Хто сьогодні любить віддавати, ділитися щедро неозираючись просто так, з одним благанням в очах-беріть, опановуйте. Вчиться слухати пісню, слухати музику сьогоднішньої миті, завтра зміниться тональність шуму листя, і по-іншому зазвучить мелодія щастя. Він може! Щиро, просто роздає свій досвід, вміння, знання. Можливо, саме тому він такий обдарований, наш В’ячеслав Дмитрович!

Він живе, не торгуючись. Він просто живе як є. Просто розуміючи, що життя не є тимчасовою історією і здається від цього розуміння ЙОМУ легко! Легкість полягає у відсутності опору. Щодня В’ячеслав Дмитрович новий. Він різний і його творчий світ різний, чи то світло щасливий, чи темно сумний, він пульсує, він так живе. Його відмінна риса – ВІН непередбачуваний.