Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Обласний Палац культури вітає з Міжнародним Днем Толерантності

«Толерантність – це мистецтво жити разом!»

 

«Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями» Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії мирує

Толерантна людина – це перш за все особистість,  якій притаманні духовні, моральні цінності та якості – терпіння, стриманість та взаєморозуміння.

 І ми познайомимо ВАС з ТАКИМИ ОСОБИСТОСТЯМИ!

Зоя Пігуль– народний хор народної пісні «Дніпровські передзвони» , староста колективу.  Вона –  розум, честь, совість,  колективу!

Зінаїда Поленова – золотий голос народного вокального ансамблю «Береза», володіє чудовими якостями- мистецтвом жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободи .

 Анатолій Шаповалов – соліст вокальної студії «Сузір’я». Перше і головніше для нього-  чесність  а що стосується толерантності – він  цитує Вольтера : «Я не згоден з тим, що ви говорите, але віддам своє життя, захищаючи ваше право висловити свою думку».

Тетяна  Німченко – староста народного ансамблю народної пісні «Берегиня» , завжди проявляє терпимість до  чужих думок, поважає людську гідність, приймає іншого таким який він є!

Тетяна Шевченко – староста хору «Співочі барви».  Активна, цілеспрямована, відкрита людина якій притаманна велика відповідальність та любов до ближнього. 

Ганна Марчук – ансамбль народної пісні «Таврійська родина» . Володіє прекрасними достоїнствами –принциповість, небайдужість, вимогливість в першу чергу до себе…

Валентина Вороненко  хор  «Наша  пісня». Проявляє високий інноваційний потенціал, принциповість і водночас мистецтво жити в світі не схожих людей поважаючи їх думку…

  Марія Павлішина народний ансамбль народної пісні «Журавка». Головне, вважає Марія Трофимівна, написане в Біблії.  “Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе” і буде всім нам щастя!

«Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю» Григорій Сковорода

     Як симфонія потребує кожної ноти, як книжки потребують кожного слова, як будинки потребують кожної цегли, як океани потребують кожної краплі води, як жнива потребують кожного зерна, все людство потребує тебе там, де ти є, єдиного, і отже, незамінного.

Чого ти чекаєш, щоб починати?