Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Понеділок 20 вересня чудовий привід відзначити 20 річчя творчого колективу!

Чи так співпало, чи все продумано, але понеділок видався неймовірно святковим !

Пощастило  ВЕЛИКІЙ сцені ККЗ «Ювілейний» бо на ній співав народний вокальний ансамбль «Береза!»

20 років колектив однодумців зберігає і популяризує українську  пісню. За всю історію свого існування ансамбль не змінив обраному шляху, а тільки набув чималого виконавського досвіду, навчився сучасними штрихами робити народну пісню яскравіше і більш самобутньо.

Те, що нас вражало на перших етапах, за 20 років стало цілком звичним. Сьогодні нікого не дивує, що Вокальний ансамбль «Береза» вміє все!

Відомо, що коник ансамблю – спів a cappella, але що саме буде виконано на ювілейному концерті глядач навіть не здогадувався! Як тут гадати, коли розкид репертуару  воістину безмежний – від храмових співів до романсів і українських народних пісень ?!

Ми просто прийшли на концерт і насолоджувалися. Яскравим доповнення програми ансамблю стали сольні номери солістки колективу Зінаїди Полєнової і творчий спільний проект з ансамблем народних інструментів «Чарівні струни»

Як жодне інше мистецтво, музика об’єднує абсолютно різних людей. «Душа співає», – говоримо ми, коли щасливі. Людина співає! Співає, коли на серці радісно і коли душі торкнулася печаль, – різноманітність стилів і жанрів дозволив нам усім знайти свой шматочок співаючого життя. І, звичайно, радісно, що вокальний ансамбль «Береза» «знайшли» свою музику, яка наповнила їх і наші серця. Занурюючись в особливу атмосферу музики, співу, ми співпереживали, любили, жили і вірили в краще. Музика «Берези» є неймовірним джерелом натхнення, добра і душевної теплоти. Сьогоднішній день для обласного Палацу культури, для талановитого колективу та керівника – велика подія в житті.

А кожне велика подія – це справжній зоряний час, який визначає подальше життя.

На ювілейному концерті ми відчували в серці захоплені почуття до нашого ансамблю і, перш за все, до талановитого керівника, істинного подвижника вокальної культури й правдивого служителя високого мистецтва -Валентині Розум, яка ось уже 55 років віддано служить мистецтву співу. Її ідеї дають новий імпульс розвитку колективу.

Кожна нова програма «Берези» – це добре продумане репертуарне відкриття в високодуховному і високохудожньому музичному прочитанні. Чисті, завзяті, дзвінкі голоси своїм талановитим співом заслужили величезну популярність глядацької аудиторії, яка щиро любить всіх виконавців. «Ваші голоси чарують, відводять від повсякденних турбот і хвилювань. Спасибі вам. Успіхів у вашій творчості, всього доброго!».Зі святом «Береза», зі СВЯТОМ ПАЛАЦ вітали коллеги!