Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Четвертого жовтня до святкових «Дня музики» та «Дня людей похилого віку» «в ККЗ Ювілейний» пройшов концерт вокальної студії шанувальників української пісні «Сузір’я» обласного Палацу культури. Ми вирішили не розповідати про емоції, які ми випробували на програмі – чому ?!
Просто наведемо деякі відгуки глядачів і ви зрозумієте, що додавати нічого.
Прекрасний концерт “Ми молоді» вокальної студії шанувальників української пісні «Сузір’я» обласного Палацу культури. Артисти-аматори блиснули не тільки виконавським талантом, а й умінням створити доброзичливу атмосферу в залі. Це було просто чудово!
Вероніка Чухнова.
Відмінний концерт пройшов в ККЗ «Ювілейний» 04.10.2021 р. Особливо сподобалося виконання українських народних пісень. Прекрасний акомпаніатор, баяніст-віртуоз (Павло Панченко). Жіноче сопрано (Олена Скрипник) вище усіляких похвал. Ходимо не перший раз. До нових зустрічей, ми вас так довго чекали. Концерт чудовий! Атмосфера в залі була просто приголомшлива. Емоції глядачів зашкалювали. Спасибі, «Сузір’я», вам за ваш талант, за подарений прекрасний настрій. Ну чому так рідко ми вас слухаємо? Елизавета Панова.
Величезне Вам спасибі за концерт, вокальна студія «Сузір’я» 04.10.2021 р.! Познайомилася з Вашими новими солістами – вони такі яскраві, харизматичні і шалено талановиті! Вони не тільки прекрасно виконували наші улюблені пісні, а й підтримували веселу НЕВИМУШЕНУ атмосферу в залі. А за Анатолія Шаповалова – окреме спасибі! Він уже давненько не співав на концертах-солянках, я вже почала турбуватися – як він там і ось він знову на сцені! Це і віртуозний артист, і прекрасний виконавець з красивим тембром, і просто людина-феєрія! Любов Калюжна.
Чекаємо ваших наступних виступів! Ще раз величезне спасибі!
Микола Степанішин.
Це було щось неймовірне, неземне, нереальне. Бракує слів, щоб передати відчуття від Ваших унікальних голосів і таланту. Ви неначе освітили наше місто сяйвом розсипи дорогоцінних звуків. Дякую за унікальну можливість і чудові миті!
Олена Валетинченко.
Величезне спасибі за чудовий вечір, за прекрасні голоси! А пісня «Чуєш, мама» у виконанні Лідії Андронник вразила до сліз. СПАСИБІ, «Сузір’я», за ваш талант !!!
Володимир Брага.
Це приголомшливо. Слухала з відкритіми очима, тому що Ви не тільки талановито виконували свої партії, але і так артистично їх розігрували на сцені. Браво! Дякую за задоволення, яке Ви приносите.
Тамара Гаращенко.
Дякую за вечір, наповнений світлом, піснями, культурним дозвіллям. Ми сподіваємося, що традиції гарного душевного відпочинку продовжаться хоча б раз на місяць! До зустрічі ! Будемо чекати зустрічі.
Олександра Фарзалієва.
Величезне спасибі всьому колективу за прекрасні концерти! В черговий раз отримали величезне задоволення, зарядилися позитивом на довгий час !!! Дякуємо всім !!! Чулкова -молодец! Так тримати!
Подружжя Коновалових.
Побажати хочемо успіхів Вам на життєвому шляху,
Щоб позитив і радість людям ви могли нести! Валентина Рядченко.
Сьогодні ми стали глядачами та учасниками прекрасного дійства-концерту, який подарував нам море позитиву, неймовірні емоції і бажання повернутися в цей чудовий час – молодість, в самий найближчий час! Петренко.
Низький уклін всім: Генадій Ренжин, Ніна Чулкова, Анатолій Шаповалов, Антоніна Чиркіна, Олена Скрипник, Лідія Андроннік і окремо керівнику студії Лідії Дехтяр! Всім здоров’я !!! ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ.