Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

«Шановні Херсонці, з Днем закоханих!»

«Шановні Херсонці, з Днем закоханих!» Саме з цих слів розпочався ліричний експромт творчих колективів обласного Палацу культури –

«В любові нам вічність дається»!

Якщо Вам сьогодні не вдалося побувати на нашій концертній програмі, дуже шкода, інакше б ви вже об 11.00 поринули в океан музичного кохання, кохання яким обволікали щасливчиків творчі особистості Палацу.

«Знаєте, треба любити! Треба закохуватися, божеволіти, призначати побачення!» – закликалихори народної пісні «Дніпровські передзвони», керівник та акомпаніатор Анатолій Москаленко та «Наша пісня», керівник та акомпаніатор Павло Панченко.

«Любов – це прекрасне почуття, яке з нетерпінням чекає кожен із нас!»- затверджували солісти вокальної студії «Сузір’я» Вікторія Кумановська, Лідія Дехтяр, Олена Скрипник, Анатолій Шаповалов та Зінаїда Полєнова.

«… Так – ВІК, так – нестача кальцію, фтору, чого там ще у кожного своя гормональна історія. Але ж душі все одно п’ятнадцять років! Святий Валентин прийшов у цей світ, щоб благословити любов, бо тільки кохання угодне Богові. Він прийшов, щоб благословити люблячі серця, бо їм не страшні перешкоди. Він з’явився, щоб сказати всім тим, хто любить: вірте, сподівайтеся, бо Віра і Надія — вірні супутники істинної Любові, перед якою все безсило!» – саме про це співали народні ансамблі народної пісні “Херсонські молодички” керівник заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк, «Берегиня», керівники закохані один в одного ось уже 50 років Катерина та Микола Логвиновські, та народний вокальний ансамбль «Береза», керівник Валентина Розум.

Як же це було щиро, чуттєво та талановито!

«Шановні й дорогі мої Херсонці! Вітаю вас з Днем святого Валентина! Хочеться побажати вам, щоб цей святковий день приніс кожному з вас, своє власне довгоочікуване диво, казковий настрій і чарівні враження. А любов, щастя і удача, назавжди стали вашими життєвими супутниками». Саме цими словами закінчила святкову програму ведуча свята Яна Іванова, сказала та посміхнулась, а у відповідь почула оплески та слова вдячності від чудового глядача. «Експромт» завершився, а кохання так і залишилось в серці кожного, хто був з нами у ці хвилини.

Дякуємо ККЗ «Ювілейний» за чудову можливість зі сцени співати про кохання.