Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

«Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Обласний Палац культури приняв активну участь у проведенні в Херсоні Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Ведуча заходу, режисер Палацу Катерина Слажнєва з великою шаною та з біллю в серці назвала імена та прізвища наших земляків, які віддали свої життя за неньку Україну в цій жорстокій війні з російським агресором

152 загиблих, 152 особистості, якими пишається і яких ніколи НЕ  забуде Україна.

Потім вона розповіла історію виникнення цієї акції, що у 2018 році батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенко започаткував щорічну акцію Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Акція «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це можливість пробігти дистанцію за захисників, які загинули в російсько-українській війні, подякувати та підтримати родини Героїв, об’єднати ветеранів та діючих військовослужбовців, волонтерів, молодь та всіх небайдужих українців навколо цінностей державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Традиційно кожен учасник має змогу пробігти обрану ним дистанцію у     2 або 5 кілометрів із закріпленим на футболці ім’ям знайомого або незнайомого воїна, який віддав життя за Україну.

І забіг розпочався… В кожного учасника була  табличка з іменем загиблого.

Будемо приймати участь, щоб подвиг, який вони здійснили ніколи не забувався. І наші громадяни розуміли ціну тієї незалежності, яка зараз існує“, – каже Олександр Мельничук.

Стартували учасники забігу з парку Херсонська фортеця. Бігли на дистанції 2 і 5 кілометрів. Всього у забігу пам’яті, за словами організаторів, взяли участь близько 100 людей.