Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

Святковий вогник любительського об’єднання народного клубу ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури.

20 січня 2022 року в сесійній залі Корабельного райвиконкому у м. Херсоні відбувся святковий вогник любительського об’єднання народного клубу ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури.

Ведуча заходу , голова правління клубу Валентина Розум навела декілька історичних довідок про створення колективу , наявність членів клубу, згадала засновників та керівників колективу та тих можновладців, які підтримують клуб. Один із них багаторічний друг, депутат міської ради Володимир Сальдо був присутній на зібранні і захоплено радів, що клуб продовжує жити.

Не дивлячись на те, що новорічно –різдвяні свята завершились, в день заходу було відзначення свято Водохреща, тож до нас завітали щедрувальники – народний фольклорний гурт «Золоте гроно» Раденського СБК, Олешківської ОТГ з щедрівками та засіваннями.

Деякі учасники заходу підготували елементи новорічних костюмів , а були тут сніжинка, добра фея, королева, циганка всього щість учасниць, які отримали призи від журі.

У концертній програмі творчих колективів клубу превалювали пісенні твори, присвячені Міжнародному дню обіймів, що відзначався наступного дня. Добрим був виступ хорового колективу «Співочі барви» (керівник Людмила Курченко), учасників вокальної студії «Сузір’я» (керівник Лідія Дехтяр), виступ народного вокального ансамблю «Береза» зустрічали шквалом оплесків.

Хоч планувалося, що на святі будуть присутні 50 членів клубу, відвідало захід 74 чоловіка. Близько трьох годин тривав захід, який завершила запальна танцювальна програма.

Щиросердно дякуємо Голові виконкому Наталії Чорненькій, яка люб’язно надала приміщення для проведення першої в цьому році зустрічі учасників клубу.