Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

СВЯТО СВЯТКОВИХ ЛЮДЕЙ

   Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Без традиції нема культури, без культури нема нації. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.

     Саме завдяки нам,  – справжнім подвижникам своєї справи, культура , як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

     Ось і наш обласний Палац культури  не стоїть осторонь  в цей нелегкий час, ми розвиваємось  та йдемо в ногу з часом. Святкування нашого професійного свята відбулось як завжди грандіозно, весело, талановито, насичено та святково.  Нажаль,  ми не змогли зібрати цього року велику кількість людей у зв’язку з карантинними обмеженнями , але нам ніщо не зможе завадити жити на повну.  

     За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури, аматорського мистецтва, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесними грамотами  були нагороджені всі керівники творчих колективів та їх акомпаніатори, а також були відмічені кращі працівники обласного Палацу культури .

   Як завжди в теплій, родинній атмосфері з хорошим настроєм, всі отримали масу задоволення переглянувши  театральну постановку яку для них підготувала творчі особистості обласного Палацу культури. Автор сценарію – професійний театральний режисер Катерина Слажнєва.

         Захід проводився з дотриманням усіх протиепідемічних норм.