Дивовижний світ мистецтва стає ближчим разом з нами!

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 9

Телефон: (0552)26-45-85 Email: oblpalac@ukr.net

«Вони намагалися поховати нас, але не знали, що ми насіння.» Обласний Палац культури провів віче-пам’яті за полеглими захисниками України.

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23 серпня 2019 року задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Достиглі соняхи повні чорного насіння… Сотням наших воїнів, які гинули в цих Іловайських полях чорних сонць, вони стали наче поховальним покривалом. Але насіння цих сонць впало в українську землю і проростає новими поколіннями, проростає нашою пам’яттю, нашою любов’ю до рідної Землі і готовністю захищати її, як захищали полеглі Герої.

На Алеї Героїв Незалежної України за участі ветеранів АТО/ООС, рідних загиблих, громадських активістів, волонтерів, представників влади й мешканців Херсона пройшов спільний Молебень за загиблими воїнами, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Героїв вшановано їх пам’ять. Всі присутні  приєдналися  до  акції – встановлення зменшених копій державного прапору в пам’ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.